Dobrovoľník

15.09.2014 18:49

Rád pomáhaš? Chceš sa naučiť niečo nové? Rád pracuješ s ľuďmi? Rád zdolávaš nové výzvy?

Máš čas, ktorý nevieš využiť? Si kreatívny? Vieš pracovať s novými technológiami?

Odpovedal si na niektoré z týchto otázok ÁNO? Tak si to práve ty, koho hľadáme. Pridaj sa k nám a staň sa našim dobrovoľníkom. Máš šancu pracovať ako koordinátor dobrovoľníkov a budeš kľúčovou postavou nášho dobrovoľníckeho manažmentu. Práca kooridnátora zahŕňa prípravu dobrovoľníckeho programu, nábor a výber dobrovoľníkov, zapájanie sa do činností, školenie, supervíziu, motiváciu, hodnotenie, oceňovanie a ukončenie práce s dobrovoľníkmi.

 

Kto je dobrovoľník?

Človek, ktorý z vlastného a slobodného rozhodnutia daruje svoj voľný čas, energiu, znalosti a skúsenosti v prospech iných ľudí, ideí a vecí a to bez nároku na finančnú odmenu.

 

Dobrovoľnícka činnosť

Je to neplatená činnosť vykonnávaná z vlastnej vôľe v prospech druhých, táto činnosť umožňuje na jednej strane nielen slabším, menej zdatným či odkázaným na pomoc zapájať sa do života spoločnosti, ale na strane druhej nezriedka prispieva k posilňovaniu sebaúcty a sebadôvery tých, ktorí túto pomoc poskytujú. Spôsobuje to najmä skutočnosť, že základom dobrovoľníctva je spájanie ľudskej a profesionálnej pomoci, ktorá nezriedka obohatí tak darcu, ako aj obdarovaného.

 

Ak sme ťa zaujali a chceš byť dobrovoľníkom, tak nás kontaktuj na prevenciouprotikriminalite@gmail.com. Tešíme sa na spoluprácu s tebou!

Vyhľadávanie

Kontakt

O.Z. Prevenciou proti kriminalite Dolná Streda 853
Dolná Streda
925 63

IČO 42295521
+421 911 922 171
+421 903 782 188

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera: